خرید پروفیل سبک

خرید پروفیل سبک

میزان خرید پروفیل سبک در چند سال اخیر افزایش قابل توجهی داشته است. این پروفیل ها کارایی فوق العاده بالایی دارند و در صنایع متنوع مورد استفاده قرار می گیرند. تمامی متقاضیان بسته به شرایط کسب و کار خود قادر خواهند بود این محصولات را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند. اما قبل از خرید این محصولات نیاز است که آن ها را به طور دقیق بشناسید. اینگونه می توانید از پروفیل بهره بیشتری ببرید و با آگاهی کافی آن ها را تهیه کنید. بر همین اساس در این مطلب قصد داریم این محصولات محبوب را به شما معرفی کنیم. اگر قصد خریدی هوشمندانه و با قیمت مناسب را دارید تا پایان با ما همراه باشید.

 پروفیل سبک را دقیق تر بشناسید

قبل از خرید پروفیل سبک نیاز است این محصولات را به طور کامل بشناسید. پروفیل های سبک فولادهایی با خواص دوام بالا هستند که امروزه به طور مکرر مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجایی که این پروفیل ها  حاوی فولاد و آلیاژهای کروم هستند در بسیاری از بخش ها استفاده می شوند، در واقع در همه جای زندگی ما وجود دارند.

شکل دادن به فولاد و در دسترس بودن آن برای استفاده برای صنعت ساختمان و دکوراسیون بسیار سودمند است. این محصولات در برابر خوردگی و اکسیداسیون بسیار مقاوم هستند. بعضی پروفیل های سبک حاوی نیکل بوده و به خصوص در بخش دکوراسیون استفاده می شوند، زیرا ظاهر زیبایی دارند. این محصولات دارای طیف وسیعی از زمینه ها و انواع کاربری هستند با کدهای مختلفی تعریف می شوند.

پروفیل ها با توجه به مناطق مورد استفاده شکل می گیرند. پروفیل های سبک با توجه به استانداردهای کیفیت نام های مختلفی دارند. شما متناسب با نیاز خود می توانید خرید پروفیل سبک را با هر یک از این استاندارد ها انجام دهید. بهترین کیفیت پروفیل سبک در کشور ما پروفیل هایی است که دارای استانداردهای DIN2394 و EN10219-2 هستند.

کاربرد پروفیل سبک

کاربرد پروفیل سبک

پروفیل های سبک را می توان به صورت مربع یا مستطیل طراحی کرد. با خرید پروفیل سبک و استفاده از آن ها محصولاتی دائمی مناسب برای نیاز خود می توانید تولید کنید. با توسعه صنعت ساخت و ساز و قطعات یدکی، پروفیل های سبک از جمله محصولاتی هستند که بیشترین اولویت را دارند. این پروفیل ها به دلیل دوام و مقاومت بالا ترجیح داده می شوند و از مهم ترین مصالح صنعت ساختمان هستند.

پروفیل های سبک که برای استفاده در هر قسمت مورد نیاز مناسب بوده به دلیل ظاهری تمیز و صاف ترجیح داده می شوند. این محصولات دارای محدوده استفاده وسیعی از بخش های ساختمانی گرفته تا بخش های مبلمان و کالاهای فولادی هستند، اغلب در بخش خودرو مورد استفاده قرار می گیرند. در طول تولید محصولات تزئینی در بخش دکوراسیون و در ایجاد زیرساخت وسایل نقلیه در بخش خودرو کاربرد دارند.

با خرید پروفیل سبک می توان آن را تقریباً در هر لحظه از فضاهای معماری استفاده کرد. در ترکیب تولیدات پا و بازو در صنعت مبلمان و در صنعت نساجی در مراحل تولید رخت آویز، مانکن یا ماشین بافندگی نیز کارایی دارد. البته این محصولات تنوع بالایی دارند که متناسب با نیاز خود باید نوع مناسب را انتخاب کنید.

ساخت پروفیل سبک

شیوه ساخت عالی این نوع پروفیل ها سبب شده تعداد متقاضیان خرید پروفیل افزایش پیدا کند. این محصولات به روش نورد سرد ساخته می شوند که یکی از مدرن ترین روش های ساخت پروفیل ها است.  ورق نورد سرد بدون پیش گرم شدن از بین غلتک ها عبور داده می شود. این فرآیند  دشوار است زمان زیادی می برد. ورق در مرحله اولیه دارای ساختاری همگن با شکل پذیری کم است.

اما نتیجه این روش ایجاد یک سطح کاملا صاف خواهد بود. برای از بین بردن تنش در فلز، ورق تمام شده چین خورده و شل می شود. اما این عمل به هیچ وجه بر خواص مصرف آن تأثیر نمی گذارد. ورق نورد سرد در ساختمان سازی، صنعت فضایی، ماشین سازی و کشتی سازی مورد تقاضا است. ویژگی های خارجی عالی و استحکام بالایی دارد اما ورق نورد گرم چنین خواصی ندارد.

همچنین تولید کنندگان به ندرت ورق های سبک نورد گرم تولید می کنند. از جمله مزایای ساخت پروفیل با این روش ساخت می توان به ویژگی های هندسی ایده آل، همگنی درونی و سطح صاف ورق اشاره کرد. همین مشخصه های ساخت با فرآیند نورد سرد موجب شده تقاضای خرید پروفیل سبک روز به روز بیشتر شود.

نورد سرد در کجا کاربرد دارد؟

نورد سرد علاوه بر تولید پروفیل سبک کاربردهای دیگری نیز دارد. ورق نورد سرد بیشتر برای روکش استفاده می شود. در کارخانه ها، میزهای ویژه ای وجود دارد که ساخته شده از این ماده هستند. همچنین دقت کاملی را در اندازه گیری ها با حداقل نوسانات ارائه می دهد. ورق فلز را می توان بیشتر پردازش کرد و سطح آن را صاف تر کرد.

از فلز نورد سرد نیز برای تولید ورق های فولادی استفاده می شود که سپس در تولید مبلمان مدرن کارایی دارند. مبلمان از چنین موادی برای مقاصد پزشکی، صنایع شیمیایی و آزمایشگاه ها تولید می شوند. از نورد سرد نازک در ساخت ظروف زیبای آشپزخانه بهره می گیرند. هنگام انتخاب ورق فلزی، لازم است دامنه کاربرد آن را در نظر بگیرید.

 برای ساخت سازه های ساختمانی می توانید ورق های نورد گرم را انتخاب کنید که از نظر زیبایی شناسی چندان برتری ندارند اما استحکام بالایی از محصولات شکل گرفته را ارائه می دهند. برای تولید کاشی یا مبلمان استیل از ورق های فولادی، بهتر است از محصولات نورد سرد که دارای رسوب و سایر عیوب نیستند استفاده شود.

کارایی فراوان پروفیل سبک در ساخت مبلمان

خرید پروفیل سبک برای ساخت مبلمان بسیار رایج است به طوری که این محصولات را به نام پروفیل مبلی نیز می شناسند. پروفیل های سبک موادی مدرن، سبک، آسان برای نصب و استفاده هستند که در ساخت مبلمان و همچنین طراحی تزئینی آن استفاده می شوند. آن ها در ساخت مبلمان به سبک ها و فن آوری مختلف برای تولید نمای مبلمان و قفسه ها قابل استفاده هستند.

همچنین خرید پروفیل سبک برای ساخت میزهای کنار تخت، برای سطوح انتهایی و پایه رومیزی و برای دستگیره های راهنمای کمدهای کشویی صورت می گیرد. مواد سازنده این محصولات به خوبی برای پردازش مناسب هستند، بنابراین می توان به راحتی پروفیل هایی با ضخامت ها و اشکال مختلف از آن ایجاد کرد. در عین حال دارای ظرفیت باربری و مقاومت خوبی در برابر سایش بوده که برای ساخت انواع مبلمان آن را مناسب کرده است.

کارایی فراوان پروفیل سبک در ساخت مبلمان

انواع پروفیل مبلی

اگر قصد خرید پروفیل سبک را داشته باشید می توانید این محصولات را با مدل های مختلفی خریداری کنید. زیرا پروفیل مناسب ساخت مبلمان را می توان در انواع مختلف ساخت که اکنون به مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • باریک، به طور گسترده برای ساخت نمای مبلمان استفاده می شود. آن ها به شما امکان می دهند کابینت ها و سایر انواع مبلمان شیک را با لبه های فولادی نازک بسازید. این محصولات تقریباً در پشت نما مبلمان اعمال می شوند و به صورت نامرئی هستند.
  • گسترده، برای ایجاد نماهایی با محتوای مختلف (چوب جامد، پلاستیک تزئینی ام دی اف و غیره) استفاده می شوند، اما قسمت قابل توجهی از قاب در پشت نما قابل مشاهده است.
  • شکل غیر استاندارد، برای ساخت نماهای منحنی، به عنوان مثال، برای ساخت مبلمان آشپزخانه کارایی دارد.
  • برای ایجاد سازه های یک تکه می توان از چندین نوع پروفیل استفاده کرد که هم در حالت افقی و هم به صورت عمودی به هم متصل می شوند. آن ها به راحتی نصب خواهند شد و در معرض رطوبت و خوردگی قرار نمی گیرند. همچنین ظاهر جذاب خود را در حین کار از دست نمی دهند.
  • اگر لازم باشد ایده طراحی در قالب رنگ های مختلفی داشته باشد رنگ پودری پلیمری هر مشکلی را با هر رنگ و بافتی حل می کند.

چرا خرید پروفیل سبک برای ساخت مبلمان فضای باز رایج است؟

خرید پروفیل سبک برای مبلمان فضای باز به وفور صورت می گیرد. الزامات کاملاً متفاوتی برای مبلمان فضای باز نسبت به مبلمان خانگی وجود دارد. هر ماده ای بدون از دست دادن کیفیت فیزیکی و زیبایی شناسی تحت تأثیر نور خورشید، نوسانات دما و بارندگی مدت طولانی دوام نمی آورد. علاوه بر این، مبلمان بادوام که می تواند بارهای سنگین را تحمل کند، ارزش و قیمت بالایی دارد.

رعایت تمام این الزامات در این محصول بوده که باعث محبوبیت پروفیل سبک برای ساخت مبلمان فضای باز شده است. استفاده از انواع پروفیل های سبک این امکان را به ما می دهد که نه تنها برای استفاده در فضای باز، بلکه برای مصارف خانگی نیز با کمک آن مبلمان بادوام و قابل اعتماد تولید کنیم.

پروفیل مستطیلی یا گرد ساخته شده از فولاد، چدن یا آلومینیوم برای ساخت این محصولات مناسب در نظر گرفته می شوند. در داخل توخالی هستند و به راحتی مطابق با ایده کارفرما خم خواهند شد. همچنین یک قاب قوی و قابل اعتماد برای تقریباً هر قطعه مبلمان به حساب می آید. تمام این ویژگی ها ارزش خرید پروفیل سبک را بالا برده و آن را به یک محصول مناسب برای تولیدی های مبلمان تبدیل می کند.

مزایای خرید پروفیل سبک

طبیعتاً افراد خرید پروفیل سبک را به این دلیل انجام می ‌دهند که از مزایای گسترده آن بهره مند شوند. خرید این محصولات مزایای فوق العاده زیادی را به ارمغان می آورد برای آشنایی هرچه بیشتر شما به مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • مقاومت بالا در برابر هر عامل طبیعی

 فولاد، برخلاف پلاستیک، در طول زمان شکننده نمی شود. همچنین در برابر نور خورشید محو نخواهد شد و با مراقبت به موقع و حفظ یکپارچگی پوشش محافظ، به اندازه کافی در برابر شرایط رطوبت بالا مقاوم است. دوام و استحکام استثنایی آن با محصولات پلاستیکی یا چوبی قابل مقایسه نیست. قاب فولادی و چدنی ساخته شده از لوله پروفیل مستطیلی برای چندین دهه یا بیشتر دوام می آورد همچنین محصول به سختی تحت ضربه یا بار زیاد خم یا شکسته می شود. تنها همین ویژگی به تنهایی می تواند شما را به خرید پروفیل سبک ترغیب کند.

  • مراقبت از محصولات ساخته شده با پروفیل ساده است

 معمولاً بر روی این پروفیل ها لایه ای رنگی اعمال می شود که ظاهر زیبایی آن را بهبود می بخشد و از زنگ زدگی محصولات جلوگیری می کند. فلزات مقاوم در برابر خوردگی (مانند آلومینیوم) نیازی به رنگ آمیزی ندارند و گزینه مناسب تری برای خرید پروفیل سبک هستند. فلز انعطاف پذیر به شما امکان می دهد با رعایت تخیل استاد، مبلمانی از هر نوع و عجیب ترین اشکال ایجاد کنید. در نتیجه، محصولات ظاهری زیبا دارند و برای استفاده در فضای باز و داخلی برای فضای داخلی سبک شیروانی مناسب هستند.

مزایای پروفیل سبک

  • سرعت بالا در ساخت

طراحی داخلی توخالی یک پروفیل فلزی مستطیلی، مربعی یا گرد، ساخت محصولات مختلف را تسهیل می بخشد، که استفاده از آن را راحت تر می کند. بر همین اساس با خرید پروفیل سبک قادر خواهید بود سرعت تولید خود را افزایش دهید. این امر برای کارخانه های مختلف که محصولات متعددی عرضه می کنند اهمیت فوق العاده بالایی دارد.

  • انعطاف پذیری بالا

پروفیل سبک به راحتی با مواد دیگر ترکیب می شود که باعث می شود محصولات تولیدی راحت تر و کاربردی تر شوند. به عنوان مثال، چارچوب یک نیمکت در فضای باز از لوله های مربعی ساخته شده و نشیمنگاه آن از چوب است که در زمستان نه چندان خنک و در تابستان چندان گرم نیست. رومیزی ها، صندلی ها و قفسه ها نیز از چوب، پلاستیک یا شیشه و ترکیب با پروفیل سبک ساخته شده اند. با خرید پروفیل سبک می توانید آن را با دیگر متریال های کاربردی برای ساخت محصولات مختلف ترکیب کنید.

قیمت پروفیل سبک

اگر قصد خرید پروفیل سبک را داشته باشید فاکتورهای خاصی را مد نظر می ‌گیرید که یکی از آن ها قیمت پروفیل سبک است. اما عوامل متعددی می توانند در قیمت خرید این محصولات نقش موثر و کلیدی داشته باشند. همین امر موجب شده نتوان یک قیمت ثابت برای خرید این محصولات تعیین کرد. با این حال شما می توانید عوامل موثر در قیمت را بشناسید و با توجه به آن ها تخمین بزنید که برای خرید این پروفیل ها باید چه مبلغی را پرداخت کنید.

برند سازنده یکی از عواملی به حساب می ‌آید که در قیمت خرید پروفیل سبک نقش دارد. برندهای معتبر و شناخته شده محصولات خود را با قیمت کمی بیشتر عرضه خواهند کرد. اما شما با خرید محصولات این برند ها از طول عمر و دوام پروفیل اطمینان کامل تری خواهید داشت. نوسانات دیگر عامل موثر در خرید این محصولات محسوب می شود. قبل از خرید حتما نوسانات بازار را مورد  بررسی قرار دهید.

البته نباید نقش مرکز عرضه کننده را در قیمت خرید پروفیل سبک نادیده گرفت. این مراکز حتی قادر هستند قیمت خرید این محصولات را تا چندین برابر افزایش دهند. ابعاد و وزن پروفیل دیگر عامل موثر در هزینه تهیه آن به حساب می آید البته اگر شما قصد خرید عمده را داشته باشید می توانید از تخفیف بعضی مجموعه ها بهره مند شوید.

بهترین روش خرید پروفیل سبک

روش های مختلفی برای خرید پروفیل سبک وجود دارد که شما می توانید از آن ها بهره بگیرید. اما بعضی روش ها مزایای بیشتری دارند و متقاضیان تمایل بیشتری نشان می دهند که از آن روش های خرید استفاده کنند. در چند سال اخیر خرید آنلاین این محصولات متقاضیان بیشتری پیدا کرده است. در خرید آنلاین فقط نیاز است به وب سایت مد نظر مراجعه کرده و اقدام به خرید کنید.

در سایت فروش این محصولات مشخصات هر محصول به طور دقیق ذکر شده که خریدی راحت تر را موجب می شود. بعد از اقدام به ثبت سفارش پروفیل مدنظر به مکانی که شما ثبت کرده اید ارسال خواهد شد. پس دیگر نیازی نیست که حمل و نقل آن را نیز خودتان برعهده داشته باشید. با توجه به مزایای گسترده خرید آنلاین بهتر است شما از آن برای خرید این محصولات استفاده کنید.

سخن پایانی

با خرید پروفیل سبک به صورت عمده و جزئی طبیعتاً به مزایای بسیار زیادی دست خواهید یافت. انواع این پروفیل ها را می توانید برای ساخت مبلمان مورد استفاده قرار دهید. انواع پروفیل سبک دوام بالایی دارند و با داشتن انعطاف پذیری زیاد امکانات کاربردی فراوانی را در اختیار شما قرار می دهند. اگر قصد خرید این محصولات با قیمت مقرون به صرفه و کیفیت فوق العاده بالا را دارید از طریق همین سایت می توانید اقدام به خرید کنید. کارشناسان ما با دانش بالا آماده هستند تا به سوال های شما پاسخ دهند. در صورت نیاز به راهنمایی و اطلاعات جامع تر با کارشناسان وب سایت ما ارتباط بگیرید.

پروفیل سبک چه چیزی است؟

این پروفیل ها با فرآیند نورد سرد تولید می شوند و دارای دو استاندارد DIN2394 و EN10219-2 هستند

پروفیل سبک در کجا کاربرد دارد؟

این پروفیل ها در صنایع مختلفی از جمله تولید مبلمان و دکوراسیون ساختمان استفاده می شوند.

برای خرید پروفیل سبک باید چه مبلغی را پرداخت کنیم؟

هزینه خرید این محصولات بسته به عوامل متعددی مانند برند سازنده و ابعاد پروفیل تعیین خواهد شد.

بهترین روش خرید پروفیل کدام است؟

خرید آنلاین بهترین روش خرید این محصولات به حساب می آید.

چرا از پروفیل سبک در ساخت مبلمان استفاده می کنند؟

به دلیل دوام و انعطاف پذیری بالای پروفیل سبک در صنعت ساختمان سازی به وفور استفاده می شود.